geoinformacja

 
Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej konferencji naukowej “Geoinformacja: Nauka – Praktyka – Edukacja” organizowanej pod patronatem JM Rektor UAM prof. dr hab. Bogumiły Kaniewskiej. Konferencja odbędzie się w dniach 1 - 2 grudnia 2022 r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Organizując tę konferencję chcemy uczcić dwa jubileusze:
  • 20-lecia studiów geoinformacyjnych na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu oraz,
  • 70 rocznicę urodzin prof. dr hab. Zbigniewa Zwolińskiego, inicjatora powołania studiów geoinformacyjnych na specjalności i kierunku.
W odpowiedzi na liczne prośby oraz zbliżający się początek roku akademickiego przedłużamy zgłoszenia do 7.10.2022.

W trakcie konferencji odbędzie się sesja specjalna “GIS w geomorfologii. Geomorfologia bez GIS?", której głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Geomorfologów Polskich. Celem sesji jest zaprezentowanie zastosowań systemów informacji geograficznej w zakresie analizy rzeźby powierzchni Ziemi i procesów ją kształtujących.
 
Informacje o Konferencji dostępne są w załączonym Komunikacie 2 oraz na stronie internetowej: https://geoinformacja20uam.pl/ 
 
Uprzejmie prosimy dotrzymania terminu zgłoszeń. Ze względu na dynamicznie zmieniające się koszty obsługi konferencji spowodowane sytuacją gospodarczą w kraju, musimy zamknąć rejestrację 7.10.2022.
Serdecznie zapraszamy,
W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
 
dr hab. Anna Dmowska
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
 
------------------------------------------
Instytut Geoekologii i Geoinformacji
Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
ul. Bogumiła Krygowskiego 10, 61-680 Poznań
tel. +48 61 829 63 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.